Rozmotávačmyšlenek.cz

O portálu

Věřím, že celoživotní vzdělávání a rozvoj činí náš život bohatším a barevnějším. A nemusí se vždy jednat jen o studium novinek v rámci našeho pracovního zaměření.

Rozvíjíme-li svoje schopnosti a dovednosti, podporujeme zároveň svoji zvídavost a fantazii a díky tomu nalézáme nové cesty a možnosti, jak svůj život uchopit lépe.

Spousta vychytávek a tipů pro začínající i pokročilé podnikatele nachází své místo i v běžném životě, v rodině i partnerských vztazích. Pojďme společně opustit běžné škatulky a nahlédnout pod pokličku neobvyklých řešení.

Vzdělávací portál mi leží v hlavě už více než 10 let, zhruba od doby, kdy jsem v Brně založila a vedla vzdělávací a volnočasové centrum Pohyblivý svátek. Už tehdy jsem propojovala širokou veřejnost s odborníky, lektory a tvůrci a vznikla zde nádherná a rozsáhlá komunita lidí, toužících vnést do svého každodenního koloběhu něco nadčasového, smysluplného a naplňujícího. 

Na úplném začátku projektu v dnešní podobě stojí jeden rozhovor v mastermindu byznys mentorky Poliny Ševčíkové. Když se mě Poli spolu s koučkou Janou Jánovou v rámci přípravného rozhovoru v létě 2021 ptala, jaký přesah svého podnikání si přeji mít do tří až pěti let, věděla jsem v ten moment přesně, co chci. Ani jedna jsme v tu chvíli ale netušily, že se to podaří mnohem dříve.

Přeji všem našim čtenářům, aby se portál Rozmotávač myšlenek stal jejich oblíbeným místem, jakousi virtuální kavárnou či knihovnou, kam se budou rádi vracet a kde s hrnkem voňavé kávy nebo čaje po ruce objeví vždy něco zajímavého, laskavého a užitečného. 

A protože jsou chvíle, kdy máme on-line světa všichni plné brejle, těšíme se spolu s našimi autory a tvůrci i na plánovaná živá setkání. 

Chcete se na něco zeptat, zanechat laskavý vzkaz
nebo probrat možnosti spolupráce?
Napište mi na redakce@rozmotavacmyslenek.cz.