Katarína Brič

Image
Žena v obraze

Říkají mí vizuální výtvarnice a obrazová kouzelnice. Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů světových značek. Ale hlavně po celou dobu svého života tvořím a nepřestávám si hrát.

Poslední mé práce byly na muzikálech, divadelních hrách, a pohádkách. Možná jste zahlédly muzikál Legenda Jménem Holmes v Karlínském divadle, muzikál Madagaskar nebo jste o vánocích koukali na pohádku O vánoční hvězdě. Aktuálně se věnuji svým Vip klientkám a tvořím pro ně autentický vizuálny obsah od fotografií přes animace, GIFy a Reelsy až po video příběhy.

Nabízím Vám své zkušenosti a profesní znalosti v rozsáhlé oblasti vizuální tvorby. Pokud hledáte někoho, kdo by vašemu podnikání dodal šmrnc, autenticitu a svěžest, tak už jste našly. Jsem vizuální výtvarnice a s láskou se vám postarám o vaše fotografie, o grafickou formu příspěvků, o pohyblivé gify, video vizitky, animace a úpravy fotografií.

Jsem nejen fotografkou, která si materiál k práci vyfotografuje sama, ale posunu i vámi zhotovené fotografie na vyšší úroveň. Dodám jim šmrnc a atraktivní vzhled. Doladím, vyčistím, upravím Vaše fotografie tak, aby byly pro zákazníka lákavější. A co Vám ještě mohu nabídnout?

Nač zůstávat jen u statické fotografie? Dejte život do svých příspěvků díky znalosti gifů. A to se můžete se mnou naučit v kurzech, nebo v připravovaném kreativním bootcampu (12.-17.5.2022).

WEB

Fotografie je pro mě možnost, jak transformovat emoce a zkušenosti do smysluplných příběhů.

Články na Rozmotávači:

  • ...připravujeme...

Obsah v členské sekci:

  • ...připravujeme...

Online kurzy:

  • ...připravujeme...